• okno
0
0

 

 

 

Cmentarzysko

Podobała Ci się książka? Daj znać innym
i zdobądź punkty :) Zrób zrzut ekranu ze swojego profilu, a następnie dodaj go do recenzji książki.
Otrzymasz 10 ISBN!


Darmowa dostawa

Cmentarzysko

Kłobook

Dostępnych do recenzji: 0 szt.

Kod EAN: 9788395186844

Autor: A. Forge

Data wygaśnięcia: 10 maja 2019

Data premiery: 2019

Oprawa: miękka

Wersja

Koszt: 200 ISBNów

zaloguj się lub zarejestuj


Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Twoje recenzje (0)


UWAGA! 
Wymogiem przy tej książce jest obecność w recenzji linku do miejsca, gdzie można ją zamówić: https://klobook.com/sklep/. Recenzje, w których nie będzie tego linku nie zostaną zaakceptowane.


Bonus! Od 5 do 20 marca premiujemy 30 ISBN-ami wszystkie osoby, które dodadzą pakiet recenzji tej książki na swoje social media!
PAKIET = recenzja na Instagramie, blogu lub Facebooku, Lubimy Czytać


Byliście kiedyś w miasteczku niemal idealnym? W miasteczku, w którym ludzie chodzą radośni, uśmiechają się do swoich sąsiadów i nie przeszkadza im to, że dzieci grają w piłkę pomiędzy blokami i od czasu do czasu wybiją komuś szybę? Nie? Zabiorę Was więc w podróż do takiego miejsca. Muszę Was jednak ostrzec, ponieważ to miasteczko – jak każde inne zresztą – ma swoją mroczną tajemnicę, o której nawet ci najstarsi i najodważniejsi lękają się wspomnieć, a ci najmłodsi na samą wzmiankę o niej uciekają do swoich łóżek pod kołdry, drżąc z przerażenia.
Jednak ta nienazwana przez nikogo groźba pozostaje w uśpieniu i daje ludziom żyć w spokoju, dopóki odpowiednie drzwi pozostają zamknięte. Budzi się czasami jedynie po to, żeby ziewnąć, warknąć i przewrócić się na drugi bok.

PS
Pamiętajcie tylko, żeby nie skrobać w nieodpowiednie drzwi. Grozę pogrążoną we śnie bardzo łatwo obudzić. A raz obudzona może prędko nie zasnąć znowu.


 

Nie napisałaś/eś jeszcze żadnej recenzji.

Za każdą recenzję otrzymasz automatycznie 1 ISBN, który po zaakceptowaniu przez administratora zostanie zmieniony na właściwą ilość.

Napisz recenzję
Pozostałe książki z kategorii
Pod podszewką

Pod podszewką

170 ISBNów
Miliarder

Miliarder

180 ISBNów
Glatz

Glatz

180 ISBNów
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl