• okno
0
0

 

 

 

O CzytamPierwszy.pl

Czytampierwszy.pl to pierwsza w Polsce nowoczesna platforma dla czytelników, którzy chcieliby w zamian za pisanie uczciwych recenzji, przedpremierowo otrzymywać egzemplarze nowości wydawniczych. A wszystko przy całkowitym braku formalności związanych z kontaktem z wydawcą.
 
Ułatwiamy zadanie książkoholikom! Nie musicie pisać do wydawcy i prosić o egzemplarze nowości. Nie ma już potrzeby przesyłać wydawcy raportów z linkami prowadzącymi do recenzji. Zarejestruj się, wybierz interesujący Ciebie tytuł. Przeczytaj, zrecenzuj. Z poziomu swojego konta dodaj linki lub screenshoty. Możesz to zrobić w dowolnym momencie. Tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz udostępniać recenzje i w jakim terminie będziesz to robić. Za każde udostępnienie otrzymasz punkty, które wymienisz na kolejne egzemplarze lub atrakcyjne gadżety.
 
A najlepsze jest to, że będziesz mieć dostęp do nowości jako jedna z pierwszych osób w Polsce!
 
Korzyści:
 
Darmowe egzemplarze recenzyjne
Nic nie płacisz za egzemplarze. Na portalu wybierasz interesujące Cię projekty i kupujesz je za punkty uzbierane za udostępnianie informacji i recenzji.
 
Przedpremierowy dostęp do książek
Po zarejestrowaniu uzyskasz dostęp nie tylko do książek już wydanych. Jako jedna z nielicznych osób, będziesz mieć możliwość czytania książek przed ich oficjalną premierą. Czytaj z nami pierwszy!
 
Książki w wygodnym dla Ciebie formacie
Zawsze masz możliwość wybrania, w jakim formacie będziesz czytać swój egzemplarz. Wolisz książki elektroniczne? Nie ma sprawy. Przedkładasz papier nad zera i jedynki? Żaden problem, możesz zamówić wydrukowany egzemplarz.
 
Brak formalności
Wystarczy, że się zarejestrujesz i już możesz dowolnie korzystać z dobrodziejstw portalu, czyli przede wszystkim otrzymywać darmowe egzemplarze recenzyjne książek. Już nie musisz pisać do wydawcy maili, przesyłać raportów z linkami. Tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz udostępniać recenzje i w jakim terminie będziesz to robić.
 
Szybkość obsługi
Teraz wystarczy tylko kilka kliknięć i już możesz czekać na swój egzemplarz. Książki do recenzji wysyłamy niezwłocznie.
 
Książkowe gadżety
Recenzując dla nas książki zbierasz punkty. Wydajesz je na kolejne egzemplarze recenzyjne, ale suma Twoich punktów jest stale aktualizowana. Za każdym razem kiedy przekroczysz jeden z wielu ustalonych odgórnie progów, otrzymasz atrakcyjny gadżet związany z książkami 
Przejdź do strony głównej