CzytamPierwszy.pl
Wspaniale jest być recenzentem!

Kochasz czytać książki?

Dołącz do naszej społeczności i czytaj pierwszy!

Recenzenci

0

Recenzje

0

Książki

0

Wydawcy

0

Kochasz czytać książki?

 

U nas zdobędziesz je za darmo: kryminały, thrillery czy obyczajówkę. Dołącz do naszego serwisu, pisz recenzje i zdobywaj za to punkty, które można wymieniać na kolejne książki. Nie musisz mieć bloga. Wystarczy, że jesteś aktywny w mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie czy Youtubie.

O projekcie

Czytampierwszy.pl

Pierwsza w Polsce nowoczesna platforma dla czytelników, którzy chcieliby w zamian za pisanie recenzji otrzymywać darmowe egzemplarze książek: nowości, egzemplarze przedpremierowe, audiobooki lub ebooki. Wszystko to przy całkowitym braku formalności związanych z kontaktem z wydawcą.

Ułatwiamy zadanie książkoholikom!

Nie musisz już pisać do wydawnictwa i prosić o egzemplarze książek ani przesyłać wydawcy raportów z linkami do recenzji. Zarejestruj się, wybierz interesujący Cię tytuł, przeczytaj i zrecenzuj, a linki do publikacji dodaj z poziomu swojego konta . Za każde udostępnienie otrzymasz punkty, które wymienisz na kolejne egzemplarze lub atrakcyjne gadżety.

U nas możesz recenzować również te książki, które masz już na swojej półce.

Nie muszą pochodzić z serwisu. Zobacz, co masz przeczytane z książek, które mamy w ofercie, zamieść kilka recenzji i odbierz kolejne punkty, a potem wymieniaj punkty na nowe tytuły!

Najchętniej czytane

 

Nasze recenzje

Rekomendacje naszych użytkowników

Współpracują z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych.


Informacje dla Wydawców i Autorów

email: joanna.bialek@czytampierwszy.pl

Pomoc